E-okul Veli Girişi


E-okul veli bilgilendirme sisteminde zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Öğrenciler ya da veliler e okul’a girmek istediklerinde bu sayfayı kullanabilirler.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine bu sayfamızdan aşağıdaki “E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş” butonuna tıklayarak girebilirler.

E-Okul veli bilgilendirme sistemi resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrenicisi bulunan veliler için hazırlanmıştır. Sistemde aşağıdaki başlıklar yer almaktadır.

Sitemiz üzerinden bu sayfadan öğrencilerimize e okul giriş bağlantılarını ve e okul haberlerini sizlere ileteceğiz.
Önemli : E-okul veli bilgilendirme sistemi 16 Kasım Cuma günü itibariyle, sistemde yapılan bakım çalışması nedeniyle bir süre kapalı kalacaktır. Site gün içerisinde en kısa sürede tekrar aktif hale gelecektir.

Bu yazımızdada sizlere e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden e-okul veli girişi için gerekli bilgileri vericez. e-Okul sisteminin en güzel tarafı nedir biliyormusunuz? İnternet üzerinden veliler öğrencileri kontrol edebilmektedirler. Böylelikler artık eskisi gibi öğrenciler karne notlarında değişiklik yaparak ailelerine oyun oynayamıcaklar. Özellikle e-Okul veli girişi daha çok devamsızlık yapan öğrencileri takip etme açısındanda güzel oldu diye düşünüyorum. Eğer sizinde ortaöğretimde okuyan bir öğrencileniz varsa bence biran önce e okul sistemine giriş yaparak taki ediniz.

e-Okul veli girişi yaparak öğrencinin notlarını ve devamsızlık yaptığı günleri görebilirsiniz. e-Okul sistemine giriş yapabilmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

veli

E-okul Veli Girişi” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>