e-Okul 23 Nisan Kutlamaları

e-Okul 23 Nisan Kutlamaları. Bildiğiniz gibi e okul sorunsuz çalışıyor. Bu yazımızı e okul ile ilgili olarak yazmıcam. Çünkü birçok yazım e okul veli bilgilendirme sistemi ile ilgili olduğu için bazı arkadaşlar sinirleniyor olabilirler. Bir kaç yorum gördümde e okul kapansın falan diye acaip güldüm gerçekten. Her neyse asıl konumuza gelelim, bildiğiniz gibi yarın 23 Nisan ve çocuk bayramı. Sadace bizim ülkemizde yer alan çocuklar için değil. Bir çok ülkeden binlerce çocuk geldi bu gün için. Bizlere böylesine güzel ve anlamlı bir bayramı hediye eden Atatürk’e minnattarlığımızı bir kez daha buradan belirtmek istiyorum. Böylesine ileriyi düşünen bir başka lider daha gelmicezktir.

Sizleri bilmem ama ben 23 Nisan günü KPSS hazırlık kursuna gittiğim için törenlere katılamıyıcam. Aslında bu tür törenleri çok seviyorum. Ne biliyim böyle insanlar hep birlik oluyorlar. Herkese o gün bir ruh geliyor ve birliktelik havası oluyor. Zaten o çocukların geçişleri insanı bir kez daha onurlandırıyor.

Birde yarın 23 Nisan, yarın herşeyi unutun çocuklar. Yarın doyasıya çocuk olmanızın keyfini çıkartın. İnternete giripte e okul ile ilgilenmeyin. Boşverin 1 günde sizin olsun. Öteki gün yine gelir notlarınıza bakar sevinir yada üzülürsün. Notlar o kadar önemli değil. Önemli olan sizlersiniz.

e-Okul 23 Nisan Kutlamaları” üzerine 4 düşünce

  1. kübra

    ben kübra adımın anlamı çok güzel .23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı herkeze tekrar tekrar kutlu olsun. ve daha nice 23 nisanlara katılmak dileğiyle .hepinizi öptüm. bana katılanlar ve beni cekici bulanlar yorum yazsın

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>