E-okul Giriş Sayfası

E-okul veli giriş sayfası ile e-okul veli bilgilendirme sistemi sayfasına giriş yapabilirsiniz. E okul bazı dönemlerde kapalı olabilir bu durumu bilmeniz gerekmektedir.

E okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde tüm devlet okulları ve özel okullar, ilköğretim veya lise öğrencileri ile ilgili olarak tüm bilgilerin ve belgelerin yer almış olduğu bir interaktif sistemdir. Ülkemizde uzun süredir kullanıkta olan e-okul sistemi sayesinde lisede eğitim ve öğretim görmekte olan öğrenciler, e okul veli bilgilendirme sisteme giriş yaparak aldıkları not ve okulda yer alan diğer bilgilere kolaylıkla ulaşabilirler.

Öğrenci öğretmen ve veli diyalogunu sağlayabilmek daha da kuvvetlendirebilmek için Milli Eğitim Bakanlığı farklı birçok sistem üzerine çalışmalar yapıyor. Bu sistemlerin bazıları aktif olarak kullanılabilir hale getirilirken bazıları da deneme süresinde başarılı olamadığı için hayata geçirilemiyor. Milli Eğitim Bakanlığının en son yaptığı düzenleme ise çok konuşuluyor. Bu sistem sayesinde velilerin çok fazla zaman kaybetmeden öğrencileri hakkında bilgi sahibi olması, not görüntüleme, devamsızlık, ders saati, boş günlerinin öğrenilebilmesi hedefleniyor.

Yazımızın devamında sisteme rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

E-okul giriş

Bu sayede veliler iş yerleriyle problem yaşamadan izin problemi yaşamadan çocuklarını takip edebilecekler. Bu sayede velilerin müdahale etmesi gereken durumlardan bir an önce haberdar edilebilmeleri hedefleniyor. E okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde veliler çocuklarından habersiz kalmıyorlar. Aynı zamanda iş yerlerinden izin almaları da gerekmiyor. Vakit problemi de böylece çözülmüş oluyor.

E-okul veli giriş internet sitemiz üzerinden e okul veli bilgilendirme sisteminde, e-okul öğrenci girişi yaparak sisteme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi e okul MEB tarafından hazırlanmış olan bir internetaktif sistemdir. Bu sistem sayesinde hem öğrenciler hemde veliler e-okul üzerinden giriş yaparak öğrencinin okuldaki tüm bilgilerine rahatlıkla ulaşabilmektedir. Kullanış açısından kolay bir giriş sayfası olan veli bilgilendirme sayfasında, veliler çocuklarına ait olan tüm bilgilere görebilmektedirler.

Sizlerde bildiğiniz gibi e-okul sayfasında yer alan güvenlik bilgilerini girdikten sonra sisteme rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Aşağıda zaten sizlere bu bilgileri nasıl doğru bir şekilde gireceğiniz hakkında detaylı bilgiler verdik.

E okul öğrenci girişi veli bilgilendirme sisteminde, e-okul öğrenci girişi yapmak için aşağıda yer alan resme tıklamanız yeterli olacaktır.

E-okul Giriş Sayfası” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>