e-Okul Giriş Sorunlarının Çözümü

Sizlere şimdi e-okul giriş sorularının nedenleri ve çözümleri ile ilgili olarak birkaç öneride bulunacağım. MEB tarafından 2007 yılından hazırlanan e-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde veliler öğrencilerin notlarını öğrenmektedirler. Ancak yaklaşık 1 milyon velinin kullandığı e-okul sistemine bazen ulaşmak imkansız bir hal alabilmektedir. Bunun nedeni aynı anda birçok velinin veya öğrencinin sisteme giriş yapmaya çalışmasıdır.
Şuanda birçok arkadaşımız ve velimiz e okul giriş sorunu nasıl çözülür bunun merakı içerisindedir. Geçmiş yıllara nazaran bu yıl sisteme giriş yapmakta çok fazla sorun yaşanmamakta.
Yinede sisteme giriş yapamayanlar yazımızı okuduktan sonra e-okul veli bilgilendirme sistemine rahatlıkla giriş yaparak e-okul karne notlarını öğrenebiliceklerdir. Buda benden sizlere kıyak olsun. Sizlerinde bildiği gibi bazende olsa e okul a girişlerde sorunlar yaşanmaktadır.

Özellikle dönem sonunda yaşanan rakam doğrulama kısmının çıkmıyor olmasıydı. Tabi bu rakam doğrulama hatasını nasıl geçerek e okul a giriş yapıcağınızı sizlere anlatmıştık. Umarım o bilgilerimizden faydalandınız. Zaten e-okul sitesine ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarından girişler yapılabilmektedir.

Aynı zamanda e okul ortaöğretim veli bilgilendirme sistemi veya e okul ilköğretim veli bilgilendirme sistemine aşağıdaki linkle tıklayarak ile giriş yapabilirsiniz.

Lütfen e-Okul Öğrenci girişi için aşağıdaki linke tıklayınız.

e-Okul veli bilgilendirme sistemine kesin olarak giriş yapabilmek için aşağıdaki linki kullanınız. Üzerine tıklamanız yeterlidir..

veli

e-Okul Giriş Sorunlarının Çözümü” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>