e-Okul Karne Notu Sorgulama

alese-Okul Karne Notu Sorgulama. Okullarda 1. dönem’in bitmesine sayılı günler kaldı. Öğrenciler karnelerini almadan önce notlarını e okul veli bilgilendirme sistemine giriş yaparak görebileceklerdir. Tabi hal böyle olduğu zaman e okul çoğu zaman kapalı konumda oluyor. Ancak MEB gecen yıllara nazaran bu yıl önlemini almıştır diye düşünüyorum. Ben gecen yıl yaşananları hala unutmuş değilim. Bir daha da gecen yıl yaşananları yaşamak gibi bir niyetimde yok. Yine de e-okul bu ne olacağı belli olmaz. Bakarsınız e-okul veli bilgilendirme sistemi ilerleyen günlerde yine kapalı konumda olabilir.

e-Okul Karne Notu Öğrenme, e-okul veli bilgilendirme sistemi aktif olarak çalışıyor. Bu yüzden öğrenciler e okul veli bilgilendirme sistemine rahatca giriş yapabiliyorlar. Ancak ilerleyen günlerde hocalarmız notları girdiği zaman e okul yine bu kadar normal çalışır mı açıkcası bilmiyorum. Umarım öyle olur ama benim pek bir ümidim yok. Veliler artık çocuklarının notlarını e okul sayesinde internet üzerinden öğreniyor. Bazı öğrencilerin için iyi olmasada (Not Gizleyemiyecekleri için) veliler bu uygulamadan çok memnun.

  • e okul ile karne notu öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız. Daha sonra öğrenci okul no ve TC kimlik no ile karne notlarını öğrenebilirsiniz.
  • E-Okul Veli Bilgilendirme sistemi size duyurduğumuz gibi akşam saatlerinde açıldı. Veli bilgilendirme sistemi bundan sonra sürekli aktif kalacak. Çünkü şu anda not girişleri tamamlandı. Server’ler üzerindeki yoğunluğun azalmasıyla Milli Eğitim Bakanlığı Teknoloji Genel Müdürlüğü yetkilileri E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ni devreye soktular. E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ne bu sayfadaki linklerden ulaşabilirsiniz.

e-Okul Karne Notu Sorgulama” üzerine 6 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>