e-Okul Karne Sonuçları

e okule-Okul Karne Sonuçları. Bildiğiniz gibi okullarımızda aktif olarak kullanılan e okul veli bilgilendirme sistemi genelde öğrencilere e okul a giriş yaparak karne sonuçlarını veyahutta almış oldukları notlar hakkında bilgiler vermektedirler. Yalnızca öğrencilerimiz için hizmet vermemektedir e okul aynı zamanda öğrencilerin velilerinede sürekli olarak çocukları takip etme şansıda sunmaktadır. Ancak uzun süredir aktif olarak hizmet vermesine rağmen hala e okul veli bilgilendirme sisteminden habersiz olan velilerimiz var. Bu velilere genelde öğrenciler hiç birşey söylemez ve öylece devam ederler. Zaten veli umursamaz öğrenci hiç umursamaz öyle gelip geçer bu işlerde. Ancak siz siz olun hiç bir zaman öğrenciyi başı boş bırakmayın derim. Yazımızın devamında e-okul ile ilgili olarak daha fazla bilgide yer almaktadır.

  • Eğer Milli Eğitim Bakanlığı bizlere e okul veli bilgilendirme sistemini sunamış olsaydı belkide öğrenci kalitesi çok fazla şekilde düşücekti. Bu sistemin bize kazandırdıkları ise şu şekilde, eğer velimiz sürekli çalışıyor veya başka işleri varsa ve çocugunu okula giderek takip etmek yerine internet ortamından e-okul sistemine giriş yaparak rahatlıkla takip etmektedir.
  • Tabi sistemin tamamiyle kaliteli ve doğru bilgiler vermesi için idarecilerimizede çok fazla yük düşmektedir. O yüzden idarecilerimizde e-okul sistemini sürekli güncel tutmalılar ve bilgileri günlük girmelidirler.

e-Okul Karne Sonuçları” üzerine 17 düşünce

  1. İrem

    Karnemi merak ediyorum?? Ne zaman bakabilirim yaa sosyalden yazılı olduk son yazılıyı merak ediyorum ortalamamı hesaplıcam yaaa E OKUL açılsın artıkkkkk…

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>