E-okul not değiştirme hilesi 2013

E-okul not değiştirme ile ilgili olarak internet ortamında dolaşınca ne kadar gereksiz bilgi var sizlerde göreceksiniz. e-okulsistemi.com internet sitesi olarak sevgili öğrencilerimize e okul not değiştirme hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikle e okul veli bilgilendirme sistemi üzerinde not değiştirme diye herhangi bir olay yoktur. En doğrusu e-okul kalıcı bir not değiştirme durumu söz konusu değiştir.

Sizlere öncelikle şunu belirtmek istiyorum, e okul notlarınızı anne ve babanızı kandırma için değiştirmenizi kesinlikle önermiyorum. Çünkü böyle bir şey yaptığınız zaman onları değil sadace kendinizi kandırmış olacaksınız ve ileride vicdan azabı çekeceksiniz. Böyle bir duruma düşmenize hiç gerek yok. Fakat arkadaşlarınızı kandırmak ve onlara şaka yapmak için yani eğlence amacıyla kısa bir süre için eokul notlarınızı aşağıdaki yöntemleri kullanarak değiştirebilirsiniz.

Karne notlarınızın durumu kötü ve sizlde ailenizden korktuğunuz için e-okul not değiştirme ile ilgili bilgi almaya verdiyseniz eğer, doğru bilgilere ulaşmak için doğru yerdesiniz. Şimdi sizlere e-okul not değiştirmenin aslında nasıl birşey olduğunu hemen açıklayalım.

Öncelikle e-okulda notlarınızı kalıcı olarak değiştirmenin mümkün olmadığını belirtelim. Bu işlemi yapabilmek için e-okula yönetici ya da öğretmen girişi yapmanız gerekir ki bunun için de giriş şifreleri gereklidir. Bu şifreleri temin edemeyeceğiniz için, kalıcı not değiştirme işlemi yapamayacağınızı öncelikle aklınıza yerleştirmeniz gerekir.

e-okul not değiştirme nasıl yapılır, e-okul kalıcı not değiştirme, e-okul karne notu değiştirme resimli anlatımı aşağıda yer almaktadır.

E Okul Not Değiştirme Hilesi

not değiştirme

Sonuç; Yukarıda da birçok kez söylediğim gibi kalıcı e-okul kalıcı not değiştirme diye bir durum yoktur. Eğer kalıcı not değiştirme var diyen birisi varsa inanmayın, uyduruyordur. Sadece dediğimiz şekilde sadece size görünen değişiklikler yapabilirsiniz. O da sayfayı yenilediğinizde zaten eski haline döner.

Çocuklar, internette yer alan bir sürü uyduruk sitede yer alan e-okul kalıcı not değiştirme palavralarına inanmayınız. Böyle şeylerle vakit kaybetmeyin. Ayrıca, geçici not değiştirme gibi bir hataya da düşmeyiniz, çünkü ancak o an sizin bilgisayarınıza bakmakta olan anne,baba,kardeş, arkadaş vs. kimse onu kandırabilirsiniz. Karnenizi elinize aldığınızda gerçeklerle zaten karşılaşacağınız için böylesi , boş işler peşinde koşmayınız.

Velilerimizin ve öğrencilerimizin merakla beklediği e okul karne notları , e okul sistemi üzerinden görüntülenmektedir.

25 Ocak 2008’den itibaren veliler, Milli Eğitim Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu Veli Bilgilendirme Sistemi’ni
kullanıp, öğrencilerinin TC kimlik ve öğrenci numaralarını girerek ders notlarını,
devamsızlık bilgilerini, haftalık ders programlarını, aldıkları belgeleri (takdir, teşekkür… vb.),
okudukları kitapları, davranış notlarını ve okulun duyurularını takip edebilecekler.

E-okul not değiştirme hilesi 2013” üzerine 5 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>