e-Okul Öğrenci Belgesi Nasıl Alınmaktadır?

e okule-Okul Öğrenci Belgesi Nasıl Alınmaktadır? Bu yazımızda sizlere daha çok e okul öğrenci belgesi nasıl alınıyor onu anlatıcaz. Zaten bizim amacımız e-okul veli bilgilendirme sistemi hakkında kafanızda oluşucak olan tüm sorunlara çözüm bulabilmektir. O yüzden zaten bu hizmeti vermekteyiz. Öncelikle sizlere e okul öğrenci belgesi nasıl alınıyor onu söylemeden önce e okul sistemini bizlere kazandıran tüm MEB çalışanlarına teşekkür ediyorum. Aslında tüm MEB çalışanları demeyelimde, MEB’in bilişim bölümünde çalışan kişilere desek daha iyi olur. Çünkü böylesine devasa bir projeyi ayakta tutabilmek gerçekten büyük bir caba ve güç istemektedir. Neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok, yazımızın devamında e-okul öğrenci belgesi ile ilgili olarak tüm sorunlara ulaşabilirsiniz.

e-Okul
sistemiyle öğrenci belgesi almak için öncelikle ; Sınıf listesi, Öğrenci Belgesi, vb raporları nasıl alacağım? EKRAN KODURAPOR

AÇIKLAMASNV02001DPY Tercih ListesiI OG02001 Öğrenci Belgesi (Ek-3)IOG02006 Şube Listesi (Ada Göre Sıralı)IOG02007 Şube Listesi (Soyada Göre Sıralı)IOG02008Şube Listesi (Tc Kimlik No Kullanılmadan)IOM01001 Öğrenci SayılarıIOG02005 Şube Listesi (Öğrenci No Sıralı)SNV02002 Tercih Listesi (Alan/Bölüm)Öğrenci Dosyası, Yatılı, burslu öğrenci listesi, Engelli Öğrenci Listesi , 2828 Sayılı SHÇEK kanuna bağlı öğrenci listesi, Öğretmen çocukları listesi.

e-Okul Öğrenci Belgesi Nasıl Alınmaktadır?” üzerine 17 düşünce

 1. eda

  Öğrenci belgesi almak için illada okulamı başvurmak gerekiyor.yOKSA Kendimizde çıkara biliyormuyuz.Lütfen cevabı biran önce veriniz.

  Yanıtla
 2. eda

  lütfen bu konu hakkında bir fikri olan varsa yazı göndersin acilen bana öğrenci belgem lazım

  Yanıtla
 3. semih

  Sadece boş bilgi veriyorsunuz, e okul numareası nasıl alınır size söyleyeceğiz demişsiniz ama kuru gürültüsünüz sadece. Boşa vakit kaybısınız.

  Yanıtla
 4. melek

  arkadaşlar okulda yönetim görevlilerine(müdür yardımcılarına) başvurmunız gerekiyor.zaten 2dknızı almıyor.

  Yanıtla
 5. Zeki ÇIBUK

  Velilere çok bilgi verdiğiniz! aldatmaca ve yalakalıktan oluşan bu yazı sadece bir paragraftır.
  “e-Okul Öğrenci Belgesi Nasıl Alınmaktadır? Bu yazımızda sizlere daha çok e okul öğrenci belgesi nasıl alınıyor onu anlatıcaz. e-okul öğrenci belgesi sadece okul tarafından (yetkili öğretmenler ve ilgililer tarafından alınabilmektedir.Aşağıda verdiğimiz ekran kodlarını onlar kullanabilirler)”

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>