e-Okul Veli Bilgilendirme 1.Dönem Karne Natları Öğrenme Sorgulama 2011

e-Okul Veli Bilgilendirme 1.Dönem Karne Natları Öğrenme Sorgulama 2011, e okul Veli Bilgilendirme Sistemi 1. Dönem Karne Notları, e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Giriş Yolları, e okul 1. yarıyıl karne notu öğrenmek için doğru yerdesiniz. 28 Ocak 2011 Cuma günü İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencileri ve öğretmenler bildiğiniz gibi yarı yıl tatiline girecekler. Öğrenciler ve veliler karne notlarını öncelikle 28 Ocak 2011 Cuma gününü beklemek yerine direk e okul veli bilgilendirme sistemine girerek 17-19 Ocak 2011 tarihlerinden itibaren cirmeye başlayacaklardır. Tabi bu durumda e okul sistemini doğal olarak kesintilere uğratacaktır.

Kapalı kalmasının en büyük nedeni, öğretmenlerimizin e-okul veli bilgilendirme sistemine notları giriyor olmalarıdır. Hem öğretmenlerin not girişlerini yaparken, hemde öğrenci ve velilerin e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmaya çalışmaları çökmeleride peşinden getiriyor.

  • Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin son yazılı notlarını e-okul’a rahat girmeleri için, yine e okul veli bilgilendirme sistemini devre dışı bırakacaktır. Çünkü (MEB) Milli Eğitim Bakanlığı’nın teknolojik alt yapısı maalesef böylesine yoğunluğu kaldıracak bir düzeyde değil. Öğrencilerimiz notlarını illaki öğrenmek isterlerse bizim tavsiyemiz e-okul veli bilgilendirme sistemine gece vakitlerinde giriş yapmayı denemeleri.
  • Aynı şekilde saygıdeğer öğretmenlerimizin de problem yaşamamaları açısından not girişlerini gece geç saatlerde yapmalarını tavsiye ediyoruz.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş yapmak için aşağıdaki resime tıklayınız.

veli

e-Okul Veli Bilgilendirme 1.Dönem Karne Natları Öğrenme Sorgulama 2011” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>