e-Okul Veli Bilgilendirme Alternatif Giriş Linki

e-okule-Okul Veli Bilgilendirme Alternatif Giriş Linki. Bildiğiniz gibi çoğu zaman e okul sistemi kapalı oluyor. Bizlerde sizler için e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapabiliceğiniz alternatif linkler bulmaya devam ediyoruz. Son olarak yazdıgımız yazımızda zaten normal girişten farklı bir giriş vermiştik. Şimdi ise tamamen farklı bir adres üzerinden girmenizi sağlayabilicek bir e-okul girişi bulduk diyebilirim. Yarı yıl tatilinde e-okul sistemine idareciler notları girebilmek için alternatif link kullanmışlardı. Fakat onlar girebildikleri halde öğrenciler bir türlü e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapamıyolardı. Bizlerde bunu farkettikten sonra alternatif link vererek sizlerin sisteme girişini sağladık. e-Okul sistemine yazımızın devamında yer alıcak olan alternatif linki kullanarak giriş yapabilirsiniz.

  • e-Okul a kesin giriş yöntemleri artıyor. e okul alternatif girişlerini sitemizden öğrenebilirsiniz..
  • e-Okul veli bilgilendirme sistemine aşağıdali linkten ulaşabileceğiniz e okul veli bilgilendirme sistemi logosuyla karnelerinizi görebilirsiniz.

veli

e-Okul Veli Bilgilendirme Alternatif Giriş Linki” üzerine bir düşünce

  1. sahra betül

    hay ben böle sistemin içinee …… bi günde giremezmiyim yha ne biçim iş düzeltin şunu bee

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>