e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş. Binlerce veli çocuğunun ders notlarını görebilmek için e-okul sistemine girmeye çalışıyor. Ama veli bilgilendirme sistemindeki aşırı yoğunluktan dolayı çoğu zaman e-okul sitesine girilemiyor. Bizler sizin için e-okul giriş yöntemlerini inceledik. Aşağıdaki adresten e okul için giriş püf noktalarına bakabilirsiniz. e-Okul Veli Bilgilendirme sistemi karne alma döneminde aşığı yoğunluktan zaman zaman çöküyor yada giriş yapılamıyor. Veliler ve öğrenciler notları görmek uğruna çok çaba sarfediyor ama maalesef sistem çoğu zaman kapalı olduğundan giriş yapılamıyor. Tabi bizler kapalı durumdayken e okul veli bilgilendirme sistemine rahatlıkla giriş yapabileceğiniz alternatif linkler bulmak için araştırmalar yapıyor olacağız. Yazımızın devamında e-okul sistemine rahatlıkla giriş yapabileceğiniz bir link sizler için yer almaktadır.

e-Okul Sistemine giriş yapmak için lütfen aşağıda yer alan linke tıklayınız.

veli

  • 20 Aralık 2010 tarihinden itibaren e-okul veli bilgilendirme sisteminde not bilgisi bölümü açılmıyor ya da ara ara açılıyor tekrar hata veriyor. Milli Eğitim Bakanlığı Teknoloji İşleri Genel Müdürlüğü bu konuda henüz resmî bir açıklama yapmadı. Fakat bu hataların yazılı dönemlerine denk gelmesi, sorunun not girişinden kaynaklandığını ortaya koymakta. Şu günlerde öğretmenlerin e-okul sistemine yazılı sınav tarihi ve yazılı sonuçlarını girme yoğunluğu var. Ayrıca Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün e-okul sisteminin site üzerinde birtakım iyileştirme çalışmaları yaptığını da gözlemlemekteyiz.

Öğrencilerin endişeleneceği bir durum görünmemekte. Çünkü sistemdeki bozukluğun çok kısa bir süre içerisinde düzeleceğini düşünüyoruz.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş” üzerine 17 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>