e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Sınav Notları Öğrenme

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Sınav Notları Öğrenme, e okul karne girişi.e-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyor. e okul veli bilgilendirme sistemi ve e-okul giriş adresi 2007 yılından bu yana hizmette. e okul girişi ile notlar,devamsızlıklar ve karne notları görülebiliyor.

e-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar. e-okul sayesinde öğrencilerde hem ders notlarını öğrenmek için öğretmenlerinin peşinde koşmuyorlar. Hem de devamsızlıklarını rahatça takip edebiliyorlar. e okul veli bilgilendirme sistemi girişi ile öğrenci yada veliler bilgi edinebiliyorlar. e-Okul e-okul.meb.gov.tr adresinden yada sitemizdeki “e okul veli bilgilendirme sistemi” linki ile e-okul girişi yapabilirsiniz. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar.

 • e-Okul elektronik okul sistemidir. Bu sistemde her hangi bir okuldaki öğrencilerle ilgili her türlü bilgiye ulaşılabilir.Öğrencilerin aile bilgileri, sağlık bilgileri, ailesindekilerin sağlık bilgileri gibi… Bu sistemde temel amaç öğrencilerin bilgilerini sanal ortamda toplayarak her hangi bir durumda anında müdahale etmektir. 1-2 senedir kullanılmaya başlayan bu sistem ilerleyen zamanlarda MeB’in vazgeçilmesi olacaktır. Çünkü günümüzde teknoloji ile eğitim birbirinden ayrılmaz bir bütün haline gelmektedir. Bu sistemde öğrencilerin not bilgileri, davranış notları gibi bilgilerde yer almaktadır. Dileyen veliler bu bilgilere sistem üzerinden ulaşabilmektedir.
 • e-Okul Kullanıcı Girişi, e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi ve e-karne sonuçları giriş adresleri belli oldu. e-Okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi Sistemleri (MEBBİS) projesi kapsamında 2007 yılının Ocak ayında kullanıma açılmış olan bir okul yönetim bilgi sistemi web yazılımıdır. Bir öğrencinin okula kaydından başlayıp, mezuniyetine kadar olan tüm süreci içeren bir sistemdir. Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilmektedir.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Sınav Notları Öğrenme” üzerine 19 düşünce

 1. aleyna

  sana katılıyorum nazan bizimkinde de öyle diyor çok mantıksız birşey!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Yanıtla
 2. gizem

  acilmirrrrrrrrrrrrrrrrr afirine godimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm azini burnunikıram bennnnnnnnnnnnnnn
  buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bilgisayarın

  Yanıtla
 3. ZAFER ÖMER ÇUBUKÇU

  lannnnnnnnnnnnn dıtımın çocukcu ağzını burnunu dağottoğım siçarım hepinizin ağzına çabuk söyleyin ulaan

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>