e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Kesin Giriş

e okule-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Kesin Giriş. Sizlerinde bildiği gibi e-Okul uzun süredir kapalı durumdadır. Fakat sizin için e-Okul a nasıl giriceğiniz konusunda uzun süredir araştırmalarımız devam ediyordu bunun karşılığınıda bugün aldık. Bazı okullar sisteme giriş yapamadıkları için karneleri alamadılar ve öğrencilere karne verilmedi. Bu gerçekten vahim bir durum. e-Okul yönetim sisteminin resmi sitesi olan http://e-okul.meb.gov.tr/Ilkogretim/Veli/iov00001.aspx sayfası açılmıyor. Şimdi deneseniz bile açılmıcaktır. Uzun sürede açılıcağını pek düşünmüyorum bende. Ama şimdi yazımızın devamında vericeğim sayfa yardımıyla e-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapabiliceksiniz.

  • e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş yapmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olucaktır arkadaşlar.
  • Sizlere bu konuda yardımcı olduğumuz için çok mutluyuz. Bu çalışmalarımıza destek vermek için sayfamızın altında yer alan yorum kısmına düşüncelerinizi aktarırsanız sevinirim. Herkese iyi tatiller.
  • Bu arada kendi sitelerinde bu bilgiyi paylaşıcak olan diğer webmaster arkadaşların emeğe saygı çercevesinde kaynak belirtirlerse sevinirim.
  • e-Okul veli bilgilendirme sistemine kesin olarak giriş yapabilmek için aşağıdaki linki kullanınız. Üzerine tıklamanız yeterlidir..

veli

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Kesin Giriş” üzerine 8 düşünce

  1. BNAY

    sayenizde çok kolay bir şekilde girdim siteye çok teşekkürler ellerinize sağlık kafayı yiyodum az daha 

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>