e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi Girişi

e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi Girişi

MEB tarafından 2007 yılında kurulan e-okul veli bilgilendirme sistemi için okul yöneticileri tarafından giriş yapılan e-okul yönetim bilgi sistemi hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağım. Yönetim bilgi sistemi ile okul yöneticileri öğrencilerin sisteme kaydını yaparak öğrencilerin notlarını e-okul sistemine girişlerinin yapılmasını sağlamaktadırlar. Aynı zamanda öğrencilerin e-okul devamsızlık bilgilerinide girmektedirler. Bu arada sizlere şu bilgiyide vermek istiyorum, hala bazı öğretmen arkadaşlar e-okul öğretmen girişi sayfasını bir türlü bulamıyor. İşte bu sayfamız öğretmenlerimizinde işine yarayacaktır. E-okul Yönetim bilgi sisteminin kullanımı bilmiyorsanız eğer yazımızın devamında yer alan kitapçık emin olun sizlerin çok işine yarıcaktır. Umarım sizler için faydalı olur.

e-Okul yönetim bilgi sistemi kullanım kitapçığına aşağıdaki adrese tıklayarak ulaşabilirsiniz.

e-okul yönetim bilgi sistemine giriş yapmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

veli

http://hilvan.meb.gov.tr/images/e-Okul-Kilavuz.pdf

Eğer bilgisayarınız üzerinde PDF uzantılı dosyaları çalıştırmaya yarayan adobe reader yoksa aşağıdaki linki tıklayarak indirebilirsiniz.

http://get.adobe.com/reader/

 

Umarım sizlere bu sayfamızda faydalı olmaya çalışmışızdır. Bir sonraki yazımızda sizlere e-okul kesin giriş hakkında bilgiler vereceğim. Lütfen sizlerde yorum ve düşüncelerinizi bizlerden eksik etmeyiniz. İllaki bizlerinde hatası, bilmediği şeyler vardır. O yüzden sizlerin eleştirileri ile kendimizi geliştireceğiz.

e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi Girişi” üzerine 5 düşünce

  1. MAMA

    poffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Yanıtla
  2. semsek

    evet mama bencede kötübir site aynı fikirdeyim berbat bir siteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>