e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Panel

E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul internet sitesinden çocuklarının ders notlarını öğrenebiliyorlar. meb.gov.tr sayfasından siz de çocuğunuzun e-okul ders notlarını görebilirsiniz. E-okul’a girmek için siz de aşağıdaki e-okul linkini tıklayın…

e-okul (e okul) Veli Bilgilendirme Sistemi. E-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar.E-okul veli bilgilendirme sistemi ve e-okul giriş paneli.

E-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar. E-okul sayesinde öğrencilerde hem ders notlarını öğrenmek için öğretmenlerinin peşinde koşmuyorlar. Hem de devamsızlıklarını rahatça takip edebiliyorlar. E okul veli bilgilendirme sistemi girişi ile öğrenci yada veliler bilgi edinebiliyorlar. E-Okul e-okul.meb.gov.tr adresinden yada sitemizdeki “e okul veli bilgilendirme sistemi” linki ile e-okul girişi yapabilirsiniz. E-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar.

  • 1-2 senedir kullanılmaya başlayan bu sistem ilerleyen zamanlarda MEB”in vazgeçilmesi olacaktır. Çünkü günümüzde teknoloji ile eğitim birbirinden ayrılmaz bir bütün haline gelmektedir.Bu sistemde öğrencilerin not bilgileri, davranış notları gibi bilgilerde yer almaktadır. Dileyen veliler bu bilgilere sistem üzerinden ulaşabilmektedir.
  • e-okul Yazılı Sonuçları öğrenmek için öğrenciler internete girip karne bilgilerine ulaşmaya çalışıyor. Bu aralar zaten e okul sistemi sorunsuz çalışıyor ama zaman zaman yine kitlenmeler olabiliyor. Tabi aynı zamanda e-okul veli bilgilendirme sisteminin asıl amacı olan velilerde gerek gördükleri zaman sisteme giriş yaparak çocukların notlarını kontrol edebiliyorlar.
  • e-Okul yazılı sonuçlarını öğrenmek isteyen veliler ve öğrenciler e okul sistemine adeta akın etmeye başladılar.
  • Yazılıların yapıldığı bu günlerde eokul veli bilgilendirme sistemine öğrenciler adeta akın ediyorlar. Böylelikle online olarak yazılı ve sözlü notlarını sistemden öğreniyorlar.

eokul sistemine giriş yaparak yazılı sonuçlarını siz de öğrenebilirsiniz.

E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul . (e-okul veli bilgilendirme sistemi) e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul internet sitesinden çocuklarının ders notlarını öğrenebiliyorlar E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul . (e-okul veli bilgilendirme sistemi) meb E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul . (e-okul veli bilgilendirme sistemi) gov E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul . (e-okul veli bilgilendirme sistemi) tr sayfasından siz de çocuğunuzun e-okul ders notlarını görebilirsiniz E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul . (e-okul veli bilgilendirme sistemi) E-okul’a girmek için siz de aşağıdaki e-okul linkini tıklayın…

e-okul (e okul) Veli Bilgilendirme Sistemi E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul . (e-okul veli bilgilendirme sistemi) E-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul . (e-okul veli bilgilendirme sistemi) E-okul veli bilgilendirme sistemi ve e-okul giriş paneli E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB’in e-okul . (e-okul veli bilgilendirme sistemi)

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Panel” üzerine 2 düşünce

  1. merve özçelik

    e-okul veli girişi kim duzenlediyse eski haline getirsin velilerin çoğu zaten bilgisayara tam hakim değil sorgulama için verilen kıstasları bulana kadar bakmaktan vazgeçiyorlar

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>